SCAD DIVE - zabezpečený volný pád z výšky 50 metrů - Suspended Catch Air Device diving
 
Hlavní stránka
Co je SCAD free fall
Termíny seskoků
Ceník skoků
Jak objednat poukaz
Kontakt
Foto/Video galerie
 


TOPlist
@ 2014 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports
 

SCAD diving u nás můžete absolvovat, pokud vážíte od 60 do 110 kg.

Zájemci mladší 18 let mají povinnost mít na místě rodiče nebo zákonného zástupce nebo úředně ověřený písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jinak nelze SCAD diving absolvovat.

Zakoupený poukaz je nutné včas zarezervovat pro SCAD diving v příslušném městě, pro které byl zakoupen.

Všechny SCADy ze skupinového balíčku je nutné absolvovat v 1 den.

SCAD diving bude realizován od 10.00 hodin a max. do 19.00 hodin za každého počasí. Pouze velice větrné počasí může SCAD diving dočasně přerušit (vítr přes 36 km/hodinu), nebo budou seskoky přesunuty na náhradní termín.

Čas rezervace není časem SCAD divingu, ale časem, kdy se máte dostavit k zaregistrování ke SCAD divingu, od této doby čekáte na zaregistrování.

Po zaregistrování si vyhraďte na SCAD diving nejméně 1 až 2 hodiny.

Čas Vašeho SCAD divingu se může posunout díky špatnému počasí, chování zákazníků před Vámi (zdržování divingu, narušení bezpečnosti divingu, pozdní příjezd atd.).

Platná rezervace obsahuje úplný kód poukazu. Rezervace bez uvedení kódu poukazu není rezervací, ale pouze dotazem.

Pro SCAD diving je nutné mít na místě vytištěný úplný poukaz sebou. Bez poukazu, s neúplným poukazem nebo s nečitelným poukazem nelze SCAD diving absolvovat.

Zakoupené poukazy rezervujte pro daný SCAD diving v daném městě co nejdříve po zakoupení. Nezaručujeme dostupnost SCAD divingu ve Vámi požadovaný čas a požadovaný den, při pozdní rezervaci. Proto si provozovatel vyhrazuje právo přesunutí rezervace SCAD divingu na nejbližší další termín v daném městě, kdy se SCAD diving uskuteční, z důvodu nenaplnění kapacity SCAD divingu v daném městě, bez náhrady vzniklých nákladů.

PŘÍPLATKY K POUKAZŮM ZE SLEVOVÝCH PORTÁLŮ

  • porušení podmínek Kč 900,-- / 1 osoba / 1 SCAD diving