SCAD DIVE - zabezpečený volný pád z výšky 50 metrů - Suspended Catch Air Device diving
 
Hlavní stránka
Co je SCAD free fall
Termíny seskoků
Ceník skoků
Jak objednat poukaz
Kontakt
Foto/Video galerie
 TOPlist
@ 2014 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports
 

SCAD diving

SCAD diving je nový, unikátní a extrémně vzrušující adrenalinový zážitek. SCAD diving je jediný systém na světě, který umožňuje nepřipoutaný kontrolovaný volný pád. Diver se dostane do výšky 50 metrů pomocí speciální klece zavěšené na jeřábu. SCAD instruktor aktivuje systém a uvolní divera po odpočítání ... 3 ... 2 ... 1 ... jump.

Velmi dlouhý volný pád (30 metrů), je zcela bez připoutání! Diver padá volným pádem do SCAD systému. Vzduchové tubusy a brzdný systém okolo SCAD systému Vás zastaví opravdu plynule a měkce, tak že diver necítí vůbec žádný dopad. Pouze příhlížející slyší, tzv. dopad sítě, jehož zvuk je vyvolán prostorovým šířením zvuku. Zážitek z volného pádu je proto velmi intenzivní. Po přistání se celý SCAD systém položí pomalu na zem tak, že diver opustí na zemí síť a zážitek z volného pádu mu ve vzpomínkách vydrží na celý život.

A nyní již k samotnému volnému pádu ... vítejte u SCAD divingu!

1. ZAREGISTROVÁNÍ
Diveři je zvážen a zaregistrován ke SCAD divingu a zvolí si, zda-li chce seskok natočit na DVD nebo nafotit, či si chce zakoupit upomínkové tričko na památku

2. PŘÍPRAVA
Diveři obdrží CFF postroj pro volný pád

3. CESTA NAHORU
Diveři vystoupají do výšky 50 metrů

4. NAHOŘE
Diver je připojen CFF postrojem ke SCAD systému

5. PŘÍPRAVA
Diver je vyvěšen pod speciální klec do závěsného SCAD systému a je mu odpočítáváno. CFF postroj zaručuje správnou polohu těla během celého pádu.

6. SCAD free fall
Diver zrychluje až na 100 km / hodinu při volném 30 metrů, jež mu nastartuje nával adrenalinu jako seskok padákem.

7. PŘISTÁNÍ
Diver padá do obrovské SCAD sítě a přistání je srovnatelné s pádem do peřin. Diver necítí žádný dopad. Maximální přetížení je jen 4 G.

8. ZPÁTKY NA ZEM
Když SCAD systém začne pomalu klesat na zem, zaplaví divera pocit radosti, šílenství, smíchu a tento zážitek mu zůstane vryt do paměti na celý život.

9. NA ZEMI
Diver obdrží ceritifikát o absolvování SCAD divingu

10. NA PAMÁTKU
V případě objednání fotek či DVD, obdrží diver po seskoku fotky či DVD nebo obojí